MX 4 All
Cross Shop
R Kokx Enduroverhuur
Speedsecure
Eddy Lemmens Motorsport
DWS Decals

Advertenties

Alfred Gerrits Motoren
Toine van Dijk
Double D Designs
Motorcross Aad
Friezenkamp APK
ATM Cylinder Technics

Brabec wint tiende etappe Dakar Rally, Spierings 25

De Amerikaan Ricky Brabec heeft in de tiende etappe van de Dakar Rally orde op zaken gesteld. Brabec won de etappe en heeft zijn achterstand op leider Kevin Benavides weten te verkleinen tot binnen de minuut.

Brabec wint tiende etappe Dakar Rally, Spierings 25

Paul Spierings eindigde op een knappe 25ste plaats en klimt hiermee in het klassement naar plaats 28.

 

Uitslag tiende etappe:        

                                                                                                                                                                                                

Pos

Naam

Tijd

1

001 - RICKY BRABEC (USA)

3h12m33s

2

088 - JOAN BARREDA BORT (ESP)

3h15m48s

3

047 - KEVIN BENAVIDES (ARG)

3h17m44s

4

009 - SKYLER HOWES (USA)

3h18m21s

5

052 - MATTHIAS WALKNER (AUT)

3h18m29s

6

021 - DANIEL SANDERS (AUS)

3h21m40s

7

042 - ADRIEN VAN BEVEREN (FRA)

3h23m42s

8

005 - SAM SUNDERLAND (GBR)

3h25m10s

9

015 - LORENZO SANTOLINO (ESP)

3h27m41s

10

027 - JOAQUIM RODRIGUES (PRT)

3h28m57s

11

004 - JOSE IGNACIO CORNEJO FLORIMO (CHL)

3h30m15s

12

087 - ORIOL MENA (ESP)

3h30m39s

13

011 - STEFAN SVITKO (SVK)

3h31m20s

14

031 - MARTIN MICHEK (CZE)

3h31m41s

15

032 - TOSHA SCHAREINA (ESP)

3h32m22s

16

002 - PABLO QUINTANILLA (CHL)

3h32m33s

17

033 - HARITH NOAH KOITHA VEETTIL (IND)

3h38m16s

18

017 - JOAN PEDRERO GARCIA (ESP)

3h39m07s

19

074 - JAUME BETRIU (ESP)

3h41m38s

20

019 - RUI GONCALVES (PRT)

3h44m47s

21

026 - MILAN ENGEL (CZE)

3h45m25s

22

024 - SEBASTIAN BÜHLER (DEU)

3h57m04s

23

030 - ARUNAS GELAZNINKAS (LTU)

3h57m47s

24

054 - CAMILLE CHAPELIERE (FRA)

3h58m25s

25

025 - PAUL SPIERINGS (NLD)

4h04m35s

26

053 - LIBOR PODMOL (CZE)

4h06m47s

27

080 - MICHAEL BURGESS (AUS)

4h08m32s

28

048 - MATHIEU DOVEZE (FRA)

4h13m53s

29

063 - KONRAD DABROWSKI (POL)

4h14m55s

30

044 - LAIA SANZ (ESP)

4h16m12s

31

029 - EMANUEL GYENES (ROU)

4h16m35s

32

101 - DAVID KNIGHT (GBR)

4h18m03s

33

036 - JAN BRABEC (CZE)

4h18m09s

34

095 - XAVIER FLICK (FRA)

4h20m45s

35

076 - ROMAN KREJCI (CZE)

4h23m38s

36

039 - BENJAMIN MELOT (FRA)

4h25m28s

37

108 - MARC CALMET (ESP)

4h26m44s

38

046 - SIMON MARCIC (SVN)

4h28m42s

39

037 - DAVID PABISKA (CZE)

4h30m11s

40

086 - CHARLIE HERBST (FRA)

4h31m06s

41

084 - NEIL HAWKER (GBR)

4h33m12s

42

078 - CESARE ZACCHETTI (ITA)

4h33m31s

43

041 - ZAKER YAKP (CHN)

4h35m13s

44

060 - STÉPHANE DARQUES (FRA)

4h38m44s

45

081 - ERIK VLCAK (SVK)

4h38m47s

46

098 - SARA GARCIA (ESP)

4h44m22s

47

067 - RUDOLF LHOTSKY (CZE)

4h44m26s

48

062 - ANDREW JOSEPH HOULIHAN (AUS)

4h46m48s

49

055 - ZHAO HONGYI (CHN)

4h47m01s

50

099 - JAVI VEGA PUERTA (ESP)

4h49m03s

51

035 - JUAN PABLO GUILLEN RIVERA (MEX)

4h51m35s

52

125 - FRÉDÉRIC BARLERIN (FRA)

4h52m57s

53

070 - MISHAL ALGHUNEIM (SAU)

4h53m21s

54

065 - FRANCO PICCO (ITA)

5h01m54s

55

058 - EDUARDO IGLESIAS SANCHEZ (ESP)

5h12m13s

56

121 - GUILLAUME BARTHELEMY (FRA)

5h12m14s

57

071 - SALMAN MOHAMED HUMOOD FARHAN (BHR)

5h15m44s

58

105 - FERNANDO DOMINGUEZ (ESP)

5h23m29s

59

079 - AMAURY BARATIN (FRA)

5h25m36s

60

114 - ELADIO CARBONELL MENDEZ (ESP)

5h25m50s

61

082 - ASHISH RAORANE (IND)

5h31m20s

62

069 - WALTER ROELANTS (BEL)

5h31m24s

63

051 - RACHID AL-LAL LAHADIL (ESP)

5h36m07s

64

085 - ALEXANDRE AZINHAIS (PRT)

5h37m29s

65

089 - GABOR SAGHMEISTER (SRB)

5h45m00s

66

112 - JUAN CAMPDERA (ESP)

5h45m41s

67

115 - OLAF HARMSEN (NLD)

5h49m36s

68

022 - MACIEJ GIEMZA (POL)

74h00m00s

69

061 - NORBERT DUBOIS (FRA)

74h00m00s

 

Tussenstand na de tiende etappe:

 

Pos

Naam

Tijd

1

047 - KEVIN BENAVIDES (ARG)

40h20m08s

2

001 - RICKY BRABEC (USA)

40h20m59s

3

004 - JOSE IGNACIO CORNEJO FLORIMO (CHL)

40h21m15s

4

005 - SAM SUNDERLAND (GBR)

40h30m44s

5

088 - JOAN BARREDA BORT (ESP)

40h35m48s

6

009 - SKYLER HOWES (USA)

40h49m46s

7

021 - DANIEL SANDERS (AUS)

40h51m03s

8

015 - LORENZO SANTOLINO (ESP)

41h00m49s

9

002 - PABLO QUINTANILLA (CHL)

41h24m10s

10

042 - ADRIEN VAN BEVEREN (FRA)

41h32m30s

11

011 - STEFAN SVITKO (SVK)

41h36m27s

12

027 - JOAQUIM RODRIGUES (PRT)

42h08m00s

13

031 - MARTIN MICHEK (CZE)

42h13m40s

14

052 - MATTHIAS WALKNER (AUT)

42h46m25s

15

074 - JAUME BETRIU (ESP)

43h05m34s

16

032 - TOSHA SCHAREINA (ESP)

43h31m25s

17

024 - SEBASTIAN BÜHLER (DEU)

43h51m16s

18

017 - JOAN PEDRERO GARCIA (ESP)

43h54m21s

19

087 - ORIOL MENA (ESP)

44h13m44s

20

026 - MILAN ENGEL (CZE)

45h32m18s

21

044 - LAIA SANZ (ESP)

45h42m59s

22

019 - RUI GONCALVES (PRT)

46h21m01s

23

030 - ARUNAS GELAZNINKAS (LTU)

46h41m39s

24

054 - CAMILLE CHAPELIERE (FRA)

47h00m09s

25

033 - HARITH NOAH KOITHA VEETTIL (IND)

47h00m59s

26

029 - EMANUEL GYENES (ROU)

47h44m00s

27

101 - DAVID KNIGHT (GBR)

48h02m15s

28

039 - BENJAMIN MELOT (FRA)

48h16m19s

29

025 - PAUL SPIERINGS (NLD)

48h43m44s

30

080 - MICHAEL BURGESS (AUS)

49h07m27s

31

063 - KONRAD DABROWSKI (POL)

49h36m03s

32

037 - DAVID PABISKA (CZE)

50h02m18s

33

095 - XAVIER FLICK (FRA)

50h18m39s

34

053 - LIBOR PODMOL (CZE)

50h20m57s

35

048 - MATHIEU DOVEZE (FRA)

50h25m07s

36

041 - ZAKER YAKP (CHN)

51h34m20s

37

108 - MARC CALMET (ESP)

53h59m12s

38

086 - CHARLIE HERBST (FRA)

55h14m46s

39

046 - SIMON MARCIC (SVN)

55h43m21s

40

084 - NEIL HAWKER (GBR)

55h56m04s

41

078 - CESARE ZACCHETTI (ITA)

57h32m45s

42

081 - ERIK VLCAK (SVK)

57h34m00s

43

060 - STÉPHANE DARQUES (FRA)

57h36m38s

44

067 - RUDOLF LHOTSKY (CZE)

58h05m48s

45

098 - SARA GARCIA (ESP)

58h36m49s

46

099 - JAVI VEGA PUERTA (ESP)

58h38m36s

47

065 - FRANCO PICCO (ITA)

58h40m43s

48

070 - MISHAL ALGHUNEIM (SAU)

58h43m42s

49

055 - ZHAO HONGYI (CHN)

59h25m13s

50

079 - AMAURY BARATIN (FRA)

60h22m51s

51

035 - JUAN PABLO GUILLEN RIVERA (MEX)

60h27m38s

52

121 - GUILLAUME BARTHELEMY (FRA)

60h54m32s

53

062 - ANDREW JOSEPH HOULIHAN (AUS)

62h14m10s

54

069 - WALTER ROELANTS (BEL)

63h04m07s

55

125 - FRÉDÉRIC BARLERIN (FRA)

64h02m12s

56

114 - ELADIO CARBONELL MENDEZ (ESP)

64h52m29s

57

058 - EDUARDO IGLESIAS SANCHEZ (ESP)

64h55m43s

58

051 - RACHID AL-LAL LAHADIL (ESP)

65h32m18s

59

105 - FERNANDO DOMINGUEZ (ESP)

67h00m41s

60

115 - OLAF HARMSEN (NLD)

68h19m18s

61

071 - SALMAN MOHAMED HUMOOD FARHAN (BHR)

70h05m23s

62

089 - GABOR SAGHMEISTER (SRB)

70h50m52s

63

112 - JUAN CAMPDERA (ESP)

72h53m32s

 


Hard Enduro Spain

Reacties

Advertenties

Reiger Suspension
24MX
Hinson
EHR Tuning
WLM Design
VdLaarRacing