Eddy Lemmens Motorsport
MX 4 All
DWS Decals
R Kokx Enduroverhuur
Cross Shop
Speedsecure

Advertenties

Alfred Gerrits Motoren
ATM Cylinder Technics
Motorcross Aad
Double D Designs
Friezenkamp APK
Toine van Dijk

Edwin Straver met kritieke toestand afgevoerd in Dakar Rally

Tijdens de elfde etappe van de Dakar Rally is Edwin Straver zwaar ten val gekomen en is in kritieke toestand afgevoerd naar het ziekenhuis. Na de valpartij moest hij gereanimeerd worden en is per helikopter afgevoerd naar het ziekenhuis.

Edwin Straver met kritieke toestand afgevoerd in Dakar Rally

Paul Spierings sloot de dag af op een dertigste plaats en Mirjam Pol kwam ondanks een gescheurde bovenbeenspier als tachtigste over de finish.

De winst ging naar Pablo Quintanilla voor Matthias Walkner en Luciano Benavides. Klassementsleider Ricky Brabec kwam als tiende binnen en verloor hiermee elf minuten op Quintanilla die hiermee zijn achterstand verkleinde naar een kleine veertien minuten. Beste Nederlander blijft Paul Spierings op een vijfentwintigste plaats.

 

Daguitslag elfde etappe Dakar Rally:                                                                            

1 P. QUINTANILLA 04:09:22 0:00:00
2 M. WALKNER 04:09:31 0:00:09
3 L. BENAVIDES 04:12:10 0:02:48
4 JI. CORNEJO FLORIMO 04:12:15 0:02:53
5 T. PRICE 04:15:11 0:05:49
6 J. MCCANNEY 04:15:44 0:06:22
7 F. CAIMI 04:16:27 0:07:05
8 A. SHORT 04:17:33 0:08:11
9 K. BENAVIDES 04:18:10 0:08:48
10 R. BRABEC 04:21:10 0:11:48
11 R. BRANCH 04:21:27 0:12:05
12 J. BARREDA BORT 04:24:10 0:14:48
13 J. BETRIU 04:26:44 0:17:22
14 J. PEDRERO GARCIA 04:26:52 0:17:30
15 S. SVITKO 04:27:20 0:17:58
16 M. GIEMZA 04:30:53 0:21:31
17 A. METGE 04:31:23 0:22:01
18 L. SANZ 04:33:14 0:23:52
19 R. FAGGOTTER 04:33:32 0:24:10
20 A. MAIO 04:34:44 0:25:22
21 S. HOWES 04:37:18 0:27:56
22 M. GERINI 04:38:37 0:29:15
23 B. MELOT 04:41:37 0:32:15
24 M. ENGEL 04:47:05 0:37:43
25 HN. KOITHA VEETTIL 04:48:12 0:38:50
26 P. CABRERA 04:51:11 0:41:49
27 J. CERUTTI 04:53:09 0:43:47
28 A. GELAZNINKAS 04:59:49 0:50:27
29 S. LAGUT 04:59:52 0:50:30
30 P. SPIERINGS 05:00:12 0:50:50
31 E. GYENES 05:01:41 0:52:19
32 A. BOURSAUD 05:15:48 1:06:26
33 F. MOTA 05:15:57 1:06:35
34 R. LELOUP 05:16:49 1:07:27
35 C. HERBST 05:18:22 1:09:00
36 M. RYU 05:19:57 1:10:35
37 P. GENDRON 05:20:55 1:11:33
38 J. BRABEC 05:23:04 1:13:42
39 M. MICHEK 05:27:26 1:18:04
40 M. PAVAN 05:28:55 1:19:33
41 P. VLCEK 05:29:21 1:19:59
42 M. PATRAO 05:29:47 1:20:25
43 Z. YAKP 05:29:49 1:20:27
44 G. PACHECO 05:30:37 1:21:15
45 A. BARBERO 05:33:23 1:24:01
46 PL. LE BONNIEC 05:33:33 1:24:11
47 D. AGOSHKOV 05:33:51 1:24:29
48 E. GUZMÁN 05:34:27 1:25:05
49 K. JARMUZ 05:35:56 1:26:34
50 M. FREINADEMETZ 05:36:00 1:26:38
51 B. YOUNG 05:37:57 1:28:35
52 S. MARCIC 05:38:46 1:29:24
53 S. COJEAN 05:39:59 1:30:37
54 L. MINAUDIER 05:39:59 1:30:37
55 Z. HONGYI 05:41:13 1:31:51
56 S. CAVALLERO 05:43:07 1:33:45
57 N. BRABECK-LETMATHE 05:44:20 1:34:58
58 L. COSTES 05:44:46 1:35:24
59 CJ. BJERKERT 05:48:10 1:38:48
60 J. DENIBAUD 05:49:49 1:40:27
61 P. CAVELIUS 05:50:04 1:40:42
62 K. MC COY 05:50:54 1:41:32
63 F. VAYSSADE 05:52:56 1:43:34
64 G. SIMONNET 05:54:44 1:45:22
65 AL. BERROCAL 05:55:52 1:46:30
66 K. LANDMAN 05:56:47 1:47:25
67 Z. MIN 05:58:01 1:48:39
68 SA. URQUIA 05:58:53 1:49:31
69 F. ARREDONDO 06:02:00 1:52:38
70 M. EXTANCE 06:05:03 1:55:41
71 C. VELLUTINO 06:06:07 1:56:45
72 O. BURGA 06:08:09 1:58:47
73 M. ALGHUNEIM 06:08:12 1:58:50
74 P. WILSON 06:09:58 2:00:36
75 S. GREGORY 06:12:06 2:02:44
76 JM. MAS ARCOS 06:19:21 2:09:59
77 C. ZACCHETTI 06:22:03 2:12:41
78 TC. WILSON 06:23:10 2:13:48
79 A. BERTOLDI 06:23:37 2:14:15
80 M. POL 06:28:53 2:19:31
81 O. PAIN 06:34:53 2:25:31
82 F. CATANESE 06:38:07 2:28:45
83 G. SHARP 06:44:19 2:34:57
84 BZH. ZAPAG PERALTA 06:47:27 2:38:05
85 I. SANCHIS 06:47:52 2:38:30
86 J. VESELY 06:49:16 2:39:54
87 R. AL-LAL LAHADIL 07:15:36 3:06:14
88 J. VEGA PUERTA 07:26:19 3:16:57
89 S. GARCIA 07:26:48 3:17:26
90 C. KEYWORTH 07:35:55 3:26:33
91 M. OLIVETTO 07:41:30 3:32:08
92 F. BARLERIN 07:48:50 3:39:28
93 S. HEWITT 07:54:24 3:45:02
94 G. SAGHMEISTER 08:03:39 3:54:17
95 M. TISDALL 08:18:00 4:08:38
96 J. ALVAREZ FERNANDEZ 08:18:07 4:08:45
97 E. IGLESIAS SANCHEZ 08:18:35 4:09:13
98 B. BONY 08:28:30 4:19:08

 

Klassement na elf etappes:

1 R. BRABEC HONDA 38:33:28 0:00:00
2 P. QUINTANILLA HUSQVARNA 38:47:24 0:13:56
3 T. PRICE KTM 38:56:02 0:22:34
4 M. WALKNER KTM 39:03:21 0:29:53
5 J. BARREDA BORT HONDA 39:03:37 0:30:09
6 JI. CORNEJO FLORIMO HONDA 39:06:04 0:32:36
7 L. BENAVIDES KTM 39:08:46 0:35:18
8 F. CAIMI YAMAHA 40:12:42 1:39:14
9 S. HOWES HUSQVARNA 40:32:57 1:59:29
10 A. SHORT HUSQVARNA 40:40:04 2:06:36
11 S. SVITKO KTM 40:41:48 2:08:20
12 A. METGE SHERCO TVS 41:03:42 2:30:14
13 R. FAGGOTTER YAMAHA 41:19:10 2:45:42
14 J. BETRIU KTM 41:58:51 3:25:23
15 J. MCCANNEY YAMAHA 42:09:30 3:36:02
16 J. PEDRERO GARCIA KTM 42:13:07 3:39:39
17 L. SANZ Gas Gas 42:19:43 3:46:15
18 M. GIEMZA HUSQVARNA 42:21:30 3:48:02
19 K. BENAVIDES HONDA 42:32:59 3:59:31
20 M. GERINI HUSQVARNA 42:34:42 4:01:14
21 R. BRANCH KTM 42:47:54 4:14:26
22 J. CERUTTI HUSQVARNA 42:53:54 4:20:26
23 M. MICHEK KTM 42:58:42 4:25:14
24 S. LAGUT KTM 43:43:09 5:09:41
25 P. SPIERINGS HUSQVARNA 44:04:35 5:31:07
26 M. ENGEL KTM 44:12:45 5:39:17
27 A. MAIO YAMAHA 44:40:43 6:07:15
28 P. CABRERA KTM 45:01:23 6:27:55
29 E. GYENES KTM 46:16:25 7:42:57
30 A. GELAZNINKAS KTM 46:28:04 7:54:36
31 F. MOTA HUSQVARNA 46:59:21 8:25:53
32 M. PATRAO KTM 47:29:24 8:55:56
33 B. MELOT KTM 47:37:01 9:03:33
34 L. MINAUDIER KTM 47:57:57 9:24:29
35 O. PAIN KTM 48:30:54 9:57:26
36 F. VAYSSADE KTM 48:46:35 10:13:07
37 A. BOURSAUD YAMAHA 49:04:52 10:31:24
38 P. VLCEK KTM 49:58:35 11:25:07
39 R. LELOUP KTM 50:04:11 11:30:43
40 M. RYU HUSQVARNA 51:22:09 12:48:41
41 C. HERBST KTM 52:21:16 13:47:48
42 Z. YAKP KTM 52:22:30 13:49:02
43 M. POL HUSQVARNA 52:26:04 13:52:36
44 K. JARMUZ KTM 52:29:35 13:56:07
45 E. GUZMÁN KTM 52:51:56 14:18:28
46 P. GENDRON KTM 52:56:16 14:22:48
47 P. CAVELIUS KTM 53:00:10 14:26:42
48 N. BRABECK-LETMATHE KTM 53:32:31 14:59:03
49 A. BARBERO KTM 53:35:22 15:01:54
50 S. MARCIC HUSQVARNA 53:41:41 15:08:13
51 Z. MIN KTM 53:45:40 15:12:12
52 L. COSTES KTM 53:59:55 15:26:27
53 P. WILSON KTM 54:11:29 15:38:01
54 K. LANDMAN KTM 54:20:58 15:47:30
55 S. CAVALLERO KTM 54:23:24 15:49:56
56 J. BRABEC KTM 54:28:26 15:54:58
57 B. YOUNG KTM 54:43:02 16:09:34
58 D. AGOSHKOV KTM 54:53:48 16:20:20
59 SA. URQUIA KTM 55:03:12 16:29:44
60 G. PACHECO KTM 55:06:31 16:33:03
61 K. MC COY KTM 55:25:43 16:52:15
62 PL. LE BONNIEC KTM 55:31:56 16:58:28
63 S. GREGORY KTM 56:11:13 17:37:45
64 Z. HONGYI KTM 56:23:34 17:50:06
65 S. COJEAN HUSQVARNA 56:30:21 17:56:53
66 C. VELLUTINO KTM 57:13:06 18:39:38
67 AL. BERROCAL KTM 57:24:19 18:50:51
68 JM. MAS ARCOS HUSQVARNA 57:25:28 18:52:00
69 M. FREINADEMETZ KTM 57:25:38 18:52:10
70 A. BERTOLDI KTM 57:48:57 19:15:29
71 M. ALGHUNEIM KTM 57:51:57 19:18:29
72 M. PAVAN BETA 58:26:55 19:53:27
73 F. ARREDONDO KTM 58:41:22 20:07:54
74 G. SHARP KTM 58:47:19 20:13:51
75 C. ZACCHETTI KTM 59:03:40 20:30:12
76 TC. WILSON HUSQVARNA 59:49:41 21:16:13
77 J. DENIBAUD HUSQVARNA 59:52:04 21:18:36
78 J. VESELY HUSQVARNA 61:51:21 23:17:53
79 BZH. ZAPAG PERALTA KTM 62:10:10 23:36:42
80 C. KEYWORTH HUSQVARNA 62:23:19 23:49:51
81 F. CATANESE YAMAHA 63:04:53 24:31:25
82 I. SANCHIS KTM 64:40:07 26:06:39
83 G. SIMONNET KTM 64:45:39 26:12:11
84 R. AL-LAL LAHADIL KTM 65:23:56 26:50:28
85 S. GARCIA YAMAHA 65:42:36 27:09:08
86 J. VEGA PUERTA YAMAHA 65:43:36 27:10:08
87 B. BONY KTM 65:44:03 27:10:35
88 O. BURGA KTM 66:24:58 27:51:30
89 G. SAGHMEISTER KTM 68:03:16 29:29:48
90 F. BARLERIN KTM 69:07:43 30:34:15
91 M. OLIVETTO KTM 72:25:45 33:52:17
92 E. IGLESIAS SANCHEZ KTM 75:36:47 37:03:19
93 J. ALVAREZ FERNANDEZ KTM 76:34:55 38:01:27
94 M. TISDALL KTM 76:49:58 38:16:30

 


Hard Enduro Spain

Reacties

Advertenties

Reiger Suspension
24MX
WLM Design
VdLaarRacing
Hinson
EHR Tuning