Bruggen Tweewielers
Gebben Motoren
vd Vegt Motors
Pro Carbon
Robbe Motoren
Relexz

Advertenties

24MX
Motorcentrum Eibergen
VHM
S-teel
HGS Exhaust Systems

Een extra AMA Supercross in Indianapolis in 2021

Omdat er een extra wedstrijd georganiseerd gaat worden in Indianapolis is de kalender van het AMA Supercross Kampioenschap aangepast.

Een extra AMA Supercross in Indianapolis in 2021

Op dit moment telt het kampioenschap zeventien wedstrijden waarvan er bij drie wedstrijden nog niet bekend is waar deze gehouden gaan worden. Ook zijn de volledige East en West kalender nog niet duidelijk en ook zullen de Triple Crown en East/West Showdown Events later bekend worden gemaakt.
 
Bekijk hieronder de aangepaste kalender:
 
ROUND 1
Saturday, Jan 16 | Houston, TX [EAST] NRG Stadium
 
ROUND 2
Tuesday, Jan 19 | Houston, TX [EAST] NRG Stadium
 
ROUND 3
Saturday, Jan 23 | Houston, TX [EAST] NRG Stadium
 
ROUND 4
Saturday, Jan 30 | Indianapolis, IN [EAST] Lucas Oil Stadium
 
ROUND 5
Tuesday, Feb 2 | Indianapolis, IN [EAST] Lucas Oil Stadium
 
ROUND 6
Saturday, Feb 6 | Indianapolis, IN [EAST] Lucas Oil Stadium
 
ROUND 7
Saturday, Feb 20 | Glendale, AZ [WEST] State Farm Stadium
 
ROUND 8
Tuesday, Feb 23 | Glendale, AZ [WEST] State Farm Stadium
 
ROUND 9
Saturday, Feb 27 | Glendale, AZ [WEST] State Farm Stadium 
 
ROUND 10
Saturday, Mar 6 | Daytona Beach, FL [EAST] Daytona International Speedway 
 
ROUND 11
Saturday, Mar 13 | Arlington, TX [WEST] AT&T Stadium
 
ROUND 12
Tuesday, Mar 16 | Arlington, TX [WEST] AT&T Stadium 
 
ROUND 13
Sat, Mar 20 | Arlington, TX [WEST] AT&T Stadium 
 
ROUND 14-16
Announced at a later date!
 
ROUND 17
Date TBA | Salt Lake City, UT | Rice-Eccles Stadium

Twin Air
Femon Parts

Reacties

Advertenties

Heli Motors
Deft Family
Solva Suspension
DWS
van Dijck MX Products
Pro MX Racing