Bruggen Tweewielers
Gebben Motoren
vd Vegt Motors
Relexz
Pro Carbon
Robbe Motoren

Advertenties

24MX
Motorcentrum Eibergen
VHM
HGS Exhaust Systems
S-teel

Gavin Faith prolongeert AMA Arenacross titel in Las Vegas

Met een voorsprong van slechts 8 punten op Chris Blose en Jace Owen begon Gavin Faith aan de laatste wedstrijd om het Amerikaans Arenacross Kampioenschap.

Gavin Faith prolongeert AMA Arenacross titel in Las Vegas

Faith hield het hoofd koel en wist de wedstrijd te winnen met een 1-2 in de finales. Hiermee pakte hij voor het tweede achtereenvolgende jaar de Arenacross titel. Jace Owen reed sterk in Las Vegas en wist met een 3-1 in de finales tweede te worden en verzekerde zich hiermee ook van een tweede plaats in het kampioenschap. Chris Blose werd tweede in de eerste finale maar door tegenslag in de tweede finale kwam hij niet verder dan een twaalfde plaats en dit zorgde ervoor dat hij in het kampioenschap genoegen moest nemen met een derde plaats.

 

Naast de 250 klasse werd er ook gestreden voor de regionale lites titels. Net zoals in het AMA Supercross Kampioenschap wordt er tijdens de laatste wedstrijd een shootout gehouden waarin Oost het opneemt tegen West. Jacob Williamson wist de shootout te winnen maar de titels gingen naar Justin Cooper (Oost) en Ryan Breece (West).

 

250AX Class Results - Main Event 1
1.     Gavin Faith, Fort Dodge, Iowa, Kawasaki
 
2.     Chris Blose, Phoenix, Yamaha
 
3.     Jace Owen, Matoon, Ill., Honda
 
4.     Ben Lamay, Forney, Texas, Honda
 
5.     Jacob Williamson, Swartz Creek, Mich., Kawasaki
 
6.     Travis Sewell, Westville, Ind., Kawasaki
 
7.     Daniel Herrlein, Bethesda, Ohio, KTM
 
8.     Jared Lesher, Ball Ground, Ga., KTM
 
9.     Cody VanBuskirk, Harvard, Ill., KTM
 
10.  Josh Cartwright, Tallahassee, Fla., Yamaha
 
 
 
250AX Class Results - Main Event 2
1.     Jace Owen, Matoon, Ill., Honda
 
2.     Gavin Faith, Fort Dodge, Iowa, Kawasaki
 
3.     Ben Lamay, Forney, Texas, Honda
 
4.     Jacob Williamson, Swartz Creek, Mich., Kawasaki
 
5.     Travis Sewell, Westville, Ind., Kawasaki
 
6.     Jared Lesher, Ball Ground, Ga., KTM
 
7.     Daniel Herrlein, Bethesda, Ohio, KTM
 
8.     Cody VanBuskirk, Harvard, Ill., KTM
 
9.     Josh Cartwright, Tallahassee, Fla., Yamaha
 
10.  Richard Jackson, Holdenville, Okla., KTM
 
 
250AX Class Overall Results (Main Event Results)
1.     Gavin Faith, Fort Dodge, Iowa, Kawasaki (1-2)
 
2.     Jace Owen, Matoon, Ill., Honda (3-1)
 
3.     Ben Lamay, Forney, Texas, Honda (4-3)
 
4.     Jacob Williamson, Swartz Creek, Mich., Kawasaki (5-4)
 
5.     Travis Sewell, Westville, Ind., Kawasaki (6-5)
 
6.     Jared Lesher, Ball Ground, Ga., KTM (8-6)
 
7.     Daniel Herrlein, Bethesda, Ohio, KTM (7-7)
 
8.     Chris Blose, Phoenix, Yamaha (2-12)
 
9.     Cody VanBuskirk, Harvard, Ill., KTM (9-8)
 
10.  Josh Cartwright, Tallahassee, Fla., Yamaha (10-9)
 
 
 
RMATV/MC Head 2 Head Challenge Results (Bonus Points)
1.     Gavin Faith, Fort Dodge, Iowa, Kawasaki (2 points)
 
2.     Chris Blose, Phoenix, Yamaha (1 point)
 
3.     Jace Owen, Matoon, Ill., Honda (1 point)
 
4.     Ben Lamay, Forney, Texas, Honda (1 point)
 
5.     Josh Cartwright, Tallahassee, Fla., Yamaha (1 point)
 
6.     Daniel Herrlein, Bethesda, Ohio, KTM (1 point)
 
7.     Travis Sewell, Westville, Ind., Kawasaki (1 point)
 
8.     Jared Lesher, Ball Ground, Ga., KTM (1 point)
 
 
 
AX Lites Class Regional Shootout Results
1.     Jacob Williamson, Swartz Creek, Mich., Kawasaki
 
2.     Justin Cooper, Cold Spring Harbor, N.Y., Yamaha
 
3.     Ryan Breece, Athol, Idaho, Kawasaki
 
4.     Jared Lesher, Ball Ground, Ga., KTM
 
5.     Jeramy Taylor, Canton, Ohio, KTM
 
6.     Curren Thurman, Alvin, Texas, Husqvarna
 
7.     Austin Walton, Sparks, Nev., Yamaha
 
8.     Jake Hogan, Acton, Calif., Yamaha
 
9.     Hunter Sayles, Merrill, Wis., KTM
 
10.  Jake McKinney, Hamersville, Ohio, Kawasaki
 
 
 
Final Race to the Championship Standings
1.     Gavin Faith, Fort Dodge, Iowa, Kawasaki - 196 (9 Main Event Wins)
 
2.     Jace Owen, Matoon, Ill., Honda - 186 (17 Main Event Wins)
 
3.     Chris Blose, Phoenix, Yamaha - 179 (4 Main Event Wins) 
 
4.     Daniel Herrlein, Bethesda, Ohio, KTM - 144 (1 Main Event Win)
 
5.     Travis Sewell, Westville, Ind., Kawasaki - 123 (1 Main Event Win)
 
6.     Gared Steinke, Woodland, Calif., Kawasaki - 113
 
7.     Cody VanBuskirk, Harvard, Ill., KTM - 109
 
8.     Ben Lamay, Forney, Texas, Honda - 106 (1 Main Event Win)
 
9.     Matt Goerke, Lake Helen, Florida, Yamaha - 40 (1 Main Event Win)
 
10.  Josh Osby, Valparaiso, Ind., Kawasaki - 37
 
 
 
Final Eastern Regional AX Lites Class Championship Standings
1.     Justin Cooper, Cold Spring Harbor, N.Y., Yamaha - 131 (3 Main Event Wins) 
 
2.     Jacob Williamson, Swartz Creek, Mich., Kawasaki - 117 (3 Main Event Wins)
 
3.     Isaac Teasdale, Robbinsville, N.C., KTM - 99
 
4.     Scott Zont, Algonquin, Ill., Kawasaki - 62 
 
5.     Heath Harrison, Silverhill, Ala., KTM - 58 (2 Main Event Wins)
 
6.     Brandon Gourley, Boonville, Ind., KTM - 52
 
7.     Josiah Hempen, Argyle, Iowa, Yamaha - 31 
 
8.     Broc Gourley, Boonville, Ind., Suzuki - 30
 
9.     Jayce Pennington, Walnut Hill, Ill., Yamaha - 28 
 
10.  Dylan Greer, Summerfield, Fla., Yamaha - 26 
 
11.  Jake McKinney, Hamersville, Ohio, Kawasaki - 26 
 
 
Final Western Regional AX Lites Class Championship Standings
1.     Ryan Breece, Athol, Idaho, Kawasaki - 128 (3 Main Event Wins)
 
2.     Hunter Sayles, Merrill, Wis., KTM - 122 (2 Main Event Wins)
 
3.     Jared Lesher, Ball Ground, Ga., KTM - 112 (2 Main Event Wins)
 
4.     Jeramy Taylor, Canton, Ohio, KTM - 61
 
5.     Hunter Hilton, Youngsville, La., Husqvarna - 54
 
6.     Austin Walton, Sparks, Nev., Yamaha - 44 
 
7.     Parker Fleming, Quinlan, Texas, Husqvarna - 38
 
8.     Connor Pearson, El Dorado, Calif., KTM - 32 
 
9.     Robbie Wageman, Newhall, Calif., Yamaha - 32 
 
10.  Jake Hogan, Acton, Calif., Yamaha - 30

Femon Parts
Twin Air

Reacties

Advertenties

Heli Motors
Deft Family
van Dijck MX Products
Solva Suspension
DWS
Pro MX Racing