Bruggen Tweewielers
Gebben Motoren
vd Vegt Motors
Pro Carbon
Robbe Motoren
Relexz

Advertenties

24MX
Motorcentrum Eibergen
VHM
S-teel
HGS Exhaust Systems

Jens Getteman eerste leider in de ADAC Masters Series

De Belg Jens Getteman heeft de eerste wedstrijd om de ADAC Masters in Drehna weten te winnen. Getteman won de wedstrijd met een 1-3 in de manches voor Dennis Ullrich 2-2 en Nikolaj Larsen 12-1.

Jens Getteman eerste leider in de ADAC Masters Series

Nederlander Luca Nijenhuis finishte met een 15-9 in de manches op een negende plaats in het dagklassement.
 
Max Palsson won bij de juniors en Miro Sihvonen ging met de zege aan de haal in de Youngster Cup.
                                                                                                                                                                     

Eerste manche:
1. Jens Get­teman (BEL, KAW), 18 Run­den
2. Den­nis Ull­rich (GER, KTM), +3.998
3. Hen­ry Ja­co­bi (GER, HUS), +7.965
4. Bence Szvo­bo­da (HUN, KTM), +17.117
5. An­gus Hei­de­cke (GER, KTM), +18.059
6. Bri­an Hsu (GER, HUS), +19.952
7. Jor­ge Pra­do (ESP, KTM), +23.748
8. Chris­ti­an Bro­ckel (GER, KTM), +31.262
9. Ced­ric Grob­ben (BEL, KTM), +32.390
10. Mi­ke Sten­der (GER, SUZ), +32.520
11. Je­re­my De­lin­ce (BEL, HON), +35.686
12. Ni­ko­laj Lar­sen (DEN, KTM), +48.141
13. Ja­ro­mir Ro­man­cik (CZE, KTM), +54.407
14. Ste­fan Ek­erold (GER, SUZ), +1:00.248
15. Lu­ca Ni­jen­huis (NED, KAW), +1:01.389
16. Lu­kasz Lon­ka (POL, KTM), +1:06.494
17. Fi­lip Neu­ge­bau­er (CZE, KAW), +1:15.804
18. Tim Koch (GER, SUZ), +1:22.053
19. Cy­ril Ge­not (BEL, KTM), +1:28.259
20. Ru­dolf Weschta (CZE, SUZ), +1:31.332
21. Han­nes Volber (GER, KTM), +1:33.735
22. Emil Löf­quist (SWE, YAM), +1:35.057
23. Su­li­van Jau­lin (FRA, KTM), +1:45.059
24. Ke­vin Fors (BEL, HON), +1:46.398
25. Chris Gun­der­mann (GER, YAM), +1:55.757
26. Da­ni De Vries (NED, HON), +1:56.556
27. Va­clav Ko­var (CZE, HON), +2:01.804
28. Bern­hard Ek­erold (GER, KTM), +1 Rnd.
29. Mi­cha­el Krat­zer (AUT, KAW), +1 Rnd.
30. To­bi­as Lin­ke (GER, KAW), +1 Rnd.
31. Da­vi­de Von Zit­ze­witz (GER, KTM), +1 Rnd.
32. To­ni Hoff­mann (GER, KTM), +1 Rnd.
33. Mi­cha­el Kar­ten­berg (GER, KTM), +1 Rnd.
34. Do­mi­ni­que Thu­ry (GER, KTM), +1 Rnd.
35. Lu­kas Neurau­ter (AUT, KTM), +4 Rnd.
36. Na­than Ren­kens (BEL, KTM), +8 Rnd.
37. No­lan Cor­dens (BEL, KTM), +9 Rnd.
38. Bo­ris Mail­lard (FRA, SUZ), +11 Rnd.
39. To­masz Wy­so­cki (POL, KTM), +13 Rnd.
DNS Petr Smit­ka (CZE, KTM)

Tweede manche:
1. Ni­ko­laj Lar­sen (DEN, KTM), 17 Run­den
2. Den­nis Ull­rich (GER, KTM), +3.191
3. Jens Get­teman (BEL, KAW), +12.780
4. Bri­an Hsu (GER, HUS), +30.894
5. Ced­ric Grob­ben (BEL, KTM), +48.799
6. Je­re­my De­lin­ce (BEL, HON), +53.648
7. Cy­ril Ge­not (BEL, KTM), +59.004
8. Ja­ro­mir Ro­man­cik (CZE, KTM), +1:02.835
9. Lu­ca Ni­jen­huis (NED, KAW), +1:13.256
10. Ke­vin Fors (BEL, HON), +1:14.746
11. Hen­ry Ja­co­bi (GER, HUS), +1:21.747
12. Do­mi­ni­que Thu­ry (GER, KTM), +1:24.306
13. Tim Koch (GER, SUZ), +1:26.419
14. Bo­ris Mail­lard (FRA, SUZ), +1:34.617
15. Su­li­van Jau­lin (FRA, KTM), +1:36.778
16. Han­nes Volber (GER, KTM), +1:47.893
17. Fi­lip Neu­ge­bau­er (CZE, KAW), +1:52.078
18. Ru­dolf Weschta (CZE, SUZ), +1:55.006
19. Ste­fan Ek­erold (GER, SUZ), +1:59.255
20. Mi­ke Sten­der (GER, SUZ), +1 Rnd.
21. To­bi­as Lin­ke (GER, KAW), +1 Rnd.
22. Fran­zis­kus Wün­sche (GER, KTM), +1 Rnd.
23. Da­vi­de Von Zit­ze­witz (GER, KTM), +1 Rnd.
24. To­ni Hoff­mann (GER, KTM), +1 Rnd.
25. No­lan Cor­dens (BEL, KTM), +1 Rnd.
26. Mi­cha­el Kar­ten­berg (GER, KTM), +1 Rnd.
27. Va­clav Ko­var (CZE, HON), +2 Rnd.
28. Chris Gun­der­mann (GER, YAM), +2 Rnd.
29. Phil­lip Eg­gers (GER, KTM), +3 Rnd.
30. An­gus Hei­de­cke (GER, KTM), +4 Rnd.
31. Lu­kas Neurau­ter (AUT, KTM), +8 Rnd.
32. Da­ni De Vries (NED, HON), +8 Rnd.
33. Bence Szvo­bo­da (HUN, KTM), +9 Rnd.
34. Bern­hard Ek­erold (GER, KTM), +9 Rnd.
35. Na­than Ren­kens (BEL, KTM), +12 Rnd.
36. Emil Löf­quist (SWE, YAM), +13 Rnd.
37. Chris­ti­an Bro­ckel (GER, KTM), +14 Rnd.
38. Lu­kasz Lon­ka (POL, KTM), +17 Rnd.
DQ Jor­ge Pra­do (ESP, KTM)

Daguitslag:
1. Jens Get­teman (BEL, KAW), 45 Punk­te
2. Den­nis Ull­rich (GER, KTM), 44
3. Ni­ko­laj Lar­sen (DEN, KTM), 34
4. Bri­an Hsu (GER, HUS), 33
5. Hen­ry Ja­co­bi (GER, HUS), 30
6. Ced­ric Grob­ben (BEL, KTM), 28
7. Je­re­my De­lin­ce (BEL, HON), 25
8. Ja­ro­mir Ro­man­cik (CZE, KTM), 21
9. Lu­ca Ni­jen­huis (NED, KAW), 18
10. Bence Szvo­bo­da (HUN, KTM), 18
11. Cy­ril Ge­not (BEL, KTM), 16
12. An­gus Hei­de­cke (GER, KTM), 16
13. Jor­ge Pra­do (ESP, KTM), 14
14. Chris­ti­an Bro­ckel (GER, KTM), 13
15. Mi­ke Sten­der (GER, SUZ), 12
16. Ke­vin Fors (BEL, HON), 11
17. Tim Koch (GER, SUZ), 11
18. Do­mi­ni­que Thu­ry (GER, KTM), 9
19. Ste­fan Ek­erold (GER, SUZ), 9
20. Fi­lip Neu­ge­bau­er (CZE, KAW), 8
21. Bo­ris Mail­lard (FRA, SUZ), 7
22. Su­li­van Jau­lin (FRA, KTM), 6
23. Han­nes Volber (GER, KTM), 5
24. Lu­kasz Lon­ka (POL, KTM), 5
25. Ru­dolf Weschta (CZE, SUZ), 4

Tussenstand ADAC Masters: 
1. Jens Get­teman (BEL, KAW), 45 Punk­te
2. Den­nis Ull­rich (GER, KTM), 44
3. Ni­ko­laj Lar­sen (DEN, KTM), 34
4. Bri­an Hsu (GER, HUS), 33
5. Hen­ry Ja­co­bi (GER, HUS), 30
6. Ced­ric Grob­ben (BEL, KTM), 28
7. Je­re­my De­lin­ce (BEL, HON), 25
8. Ja­ro­mir Ro­man­cik (CZE, KTM), 21
9. Bence Szvo­bo­da (HUN, KTM), 18
10. Lu­ca Ni­jen­huis (NED, KAW), 18
11. An­gus Hei­de­cke (GER, KTM), 16
12. Cy­ril Ge­not (BEL, KTM), 16
13. Jor­ge Pra­do (ESP, KTM), 14
14. Chris­ti­an Bro­ckel (GER, KTM), 13
15. Mi­ke Sten­der (GER, SUZ), 12
16. Ke­vin Fors (BEL, HON), 11
17. Tim Koch (GER, SUZ), 11
18. Do­mi­ni­que Thu­ry (GER, KTM), 9
19. Ste­fan Ek­erold (GER, SUZ), 9
20. Fi­lip Neu­ge­bau­er (CZE, KAW), 8
21. Bo­ris Mail­lard (FRA, SUZ), 7
22. Su­li­van Jau­lin (FRA, KTM), 6
23. Han­nes Volber (GER, KTM), 5
24. Lu­kasz Lon­ka (POL, KTM), 5
25. Ru­dolf Weschta (CZE, SUZ), 4

Daguitslag Youngster Cup:

1. Mi­ro Sih­vo­nen (FIN, KTM), 50 Punk­te
2. Za­cha­ry Pi­chon (FRA, SUZ), 38
3. Nich­las Bjer­re­gaard (DEN, YAM), 32
4. Tho­mas Si­lei­ka (LAT, KTM), 31
5. Szy­mon Stasz­kie­wicz (POL, KTM), 29
6. Ri­chard Si­ky­na (SVK, KTM), 28
7. Glen Mei­er (DEN, KTM), 24
8. Cal­eb Gro­thu­es (AUS, HUS), 22
9. Tom Koch (GER, KTM), 18
10. Dusan Drdaj (CZE, YAM), 18
11. Ro­land Edel­ba­cher (AUT, KTM), 17
12. Mi­cha­el Sand­ner (AUT, KTM), 16
13. Yan­nick Hey­len (BEL, KTM), 15
14. Lu­kas Platt (GER, KTM), 15
15. Mar­cel Stauf­fer (AUT, KTM), 13
16. Ga­bri­el Chet­ni­cki (POL, KTM), 12
17. Mar­tin Krc (CZE, KTM), 11
18. Igna­tii Lo­pa­tin (RUS, YAM), 9
19. Ma­ds Sjøholm (DEN, KTM), 8
20. Tho­mas Ver­mi­jl (BEL, KAW), 7
21. Ni­co Koch (GER, KTM), 7
22. Petr Polak (CZE, KTM), 5
23. Je­re­my Sy­dow (GER, KTM), 5
24. Si­mon Jost (SVK, KAW), 4
25. Ma­nu­el Perk­ho­fer (AUT, KTM), 3
26. Ju­li­en Le­beau (FRA, KAW), 2
27. Jan Von­dra­sek (CZE, KTM), 2
28. Eric Schwel­la (GER, SUZ), 1

Daguitslag Junior Cup:
1. Max Pals­son (SWE, KTM), 47 Punk­te
2. Adam Zsolt Ko­vacs (HUN, YAM), 38
3. Ma­gnus Smith (DEN, KTM), 34
4. Ni­ki­ta Ku­che­rov (RUS, KAW), 30
5. Ras­mus Pe­der­sen (DEN, KTM), 28
6. Kris­tof Ja­kob (HUN, KTM), 26
7. Jett La­w­rence (AUS, SUZ), 25
8. Con­stan­tin Pil­ler (GER, KTM), 25
9. Jan Wa­gen­knecht (CZE, KTM), 24
10. Ro­meo Ka­ru (EST, KTM), 20
11. Mai­ris Pum­purs (LAT, HUS), 19
12. Max Thun­ecke (GER, KTM), 19
13. Mar­tin Ven­ho­da (CZE, KTM), 17
14. Noah Lud­wig (GER, KTM), 13
15. Si­mon Län­gen­fel­der (GER, HUS), 13
16. Ni­ko­lai Ma­li­nov (BUL, KTM), 12
17. Da­nil Zhil­kin (LTU, KTM), 10
18. Paul Bloy (GER, SUZ), 10
19. Ni­co Greut­mann (GER, HUS), 10
20. Da­ni­el Valo­vich (BLR, KTM), 8
21. Ed­vards Bid­z­ans (LAT, YAM), 6
22. Pe­ter Kö­nig (GER, KTM), 4
23. Fal­ko Sei­fert (GER, HUS), 3
24. An­dre­as Krogh Jen­sen (DEN, KTM), 1

 


Femon Parts
Twin Air

Reacties

Advertenties

Heli Motors
Deft Family
DWS
Solva Suspension
Pro MX Racing
van Dijck MX Products