Bruggen Tweewielers
Gebben Motoren
vd Vegt Motors
Pro Carbon
Robbe Motoren
Relexz

Advertenties

24MX
Honda Vermeeren
VHM
Volleberg Motorsport
Rino Trading
Motorcentrum Eibergen
HGS Exhaust Systems
Solva Suspension
MXN Motorcross Parts

Vier Nederlanders door kwalificatie ADAC Masters Gaildorf

In het Duitse Gaildorf wordt dit weekend een wedstrijd om de ADAC masters competitie verreden.

Vier Nederlanders door kwalificatie ADAC Masters Gaildorf

Jeremy Seewer wist in de masters klasse de snelste tijd op de klok te zetten. Micha Boy de Waal kwalificeerde zich met een negende tijd in zijn groep rechtstreeks voor de wedstrijd. Helaas slaagden Lars van Berkel en Menno Aussems hier niet in en moeten nogmaals aantreden in de laatste kans.
 
In de Youngsters 250 klasse was het René Hofer die de pole position pakte. Raivo Dankers was in deze klasse de enigste Nederlander die door de kwalificatie kwam met een tiende tijd in zijn groep. Jaap Janssen, Boyd van der Voorn en Rick Wennekes kwamen helaas niet door de kwalificatie.
 
In de 125 Cup zat het dichtbij elkaar met Simon Laengenfelder op pole position voor Liam Everts en Mike Gwerder. Roel van Ham is de enigste Nederlander in deze klasse en zette een 33ste tijd op de klok.
 
De kersverse Europees kampioen 85cc, Edvards Bidzans, zette de snelste tijd neer in de 85cc klasse. Danny van der Bosse zette van de 43 rijders een achttiende tijd neer!
 

MASTERS GR. 1
 
1. Tanel Leok (EST, HUS), 1:47.122
2. Tom Koch (GER, KTM), 1:47.406
3. Jeremy Delince (BEL, HON), 1:48.038
4. Jens Gettemann (BEL, KAW), 1:48.295
5. Boris Maillard (FRA, SUZ), 1:48.919
6. Tim Koch (GER, KTM), 1:48.960
7. Mike Stender (GER, KTM), 1:49.206
8. Martin Krc (CZE, KTM), 1:49.731
9. Richard Sikyna (SVK, KTM), 1:50.491
10. Håkon Mindrebøe (NOR, YAM), 1:50.520
11. Michael Kratzer (AUT, KAW), 1:50.756
12. Ramon Keller (SUI, KTM), 1:50.948
13. Gianluca Ecca (GER, KTM), 1:51.003
14. Jakob Kjaer Nielsen (DEN, SUZ), 1:51.606
15. Stefan Frank (GER, KAW), 1:51.613
---
16. Kim Sørensen (DEN, KTM), 1:51.620
17. Davide Von Zitzewitz (GER, KTM), 1:51.902
18. Lars van Berkel (NED, HUS), 1:52.427
19. Luca Bruggmann (LIE, YAM), 1:53.182
20. Bryan Engelen (BEL, KTM), 1:53.721
21. Marco Fleissig (GER, HON), 1:53.795
22. Maik Schaller (GER, KTM), 1:54.089
23. Patrik Liška (CZE, KTM), 1:54.247
24. Patrik Bender (GER, KTM), 1:55.078
25. Toni Hoffmann (GER, KTM), 1:56.330
26. Robin Scheiben (SUI, KAW), 1:56.510
27. Roman Mnuk (CZE, YAM), 1:56.715
28. Robert Sturm (GER, KAW), 1:56.934
 
MASTERS GR. 2
 
1. Jeremy Seewer (SUI), 1:45.897
2. Sulivan Jaulin (FRA), 1:47.276
3. Dennis Ullrich (GER), 1:47.665
4. Pascal Rauchenecker (AUT), 1:48.130
5. Lukas Neurauter (AUT), 1:48.172
6. Vaclav Kovar (CZE), 1:48.565
7. Henry Jacobi (GER), 1:48.770
8. Tomasz Wysocki (POL), 1:48.810
9. Micha Boy Dewaal (NED), 1:49.673
10. Kade Tinker-Walker (CAN), 1:49.885
11. Filip Neugebauer (CZE), 1:49.929
12. Lukas Platt (GER), 1:50.007
13. Brian Hsu (GER), 1:50.055
14. Franziskus Wünsche (GER), 1:50.270
15. Phillip Eggers (GER), 1:50.503
---
16. Nil Arcarons (ESP), 1:50.578
17. Bence Szvoboda (HUN), 1:50.713
18. Manuel Perkhofer (AUT), 1:50.896
19. Stefan Ekerold (GER), 1:50.988
20. Tomas Simko (SVK), 1:51.910
21. Kevin Winkle (GER), 1:53.376
22. Bernhard Ekerold (GER), 1:54.278
23. Sam Korneliussen (DEN), 1:55.850
24. Menno Aussems (NED), 1:57.442
25. Tobias Linke (GER), 1:59.945
26. Vincent Peter (GER), 2:03.080
27. Devin Tegel (GER), 2:05.744
 
YOUNGSTER CUP GR. 1
 
1. Rene Hofer (AUT, KTM), 1:47.693
2. Jeremy Sydow (GER, HUS), 1:49.097
3. Josiah Natzke (NZL, HON), 1:49.601
4. Glen Meier (DEN, YAM), 1:50.037
5. Timur Petraschin (RUS, KTM), 1:50.577
6. Nico Koch (GER, KTM), 1:50.592
7. Šimon Jošt (SVK, KTM), 1:51.242
8. Martin Vondrásek (CZE, KTM), 1:51.438
9. Paul Haberland (GER, HON), 1:51.441
10. Martin Winter (GER, HUS), 1:51.626
11. Petr Polák (CZE, KTM), 1:51.654
12. Håkon Fredriksen (NOR, YAM), 1:52.407
13. Dušan Drdaj (CZE, YAM), 1:52.538
14. Vincent Gallwitz (GER, KTM), 1:52.558
15. Elias Stapel (GER, KTM), 1:53.082
16. Markus Rammel (AUT, HUS), 1:53.630
17. Nikolay Malinov (BLG, HON), 1:53.737
---
18. Samuel Struk (SVK, KTM), 1:53.839
19. Robin Lang (GER, KTM), 1:53.938
20. Jan Horst (GER, HUS), 1:54.218
21. Tom Oster (GER, HON), 1:55.079
22. Jaap Janssen (NED, KTM), 1:55.436
23. Pavel Dvoracek (CZE, KTM), 1:55.605
24. Boyd Van Der Voorn (NED, HUS), 1:56.219
25. Oliver Sczeponek (GER, KTM), 1:56.359
26. Wolf Flavio (SUI, YAM), 1:57.388
27. Frederik Höjris (DEN, KTM), 1:57.427
28. Marek Nešpor (CZE, KTM), 1:57.720
29. Matus Tomala (SVK, SUZ), 2:00.183
30. Max Bülow (GER, KTM), 2:01.351
31. Tim Walch (FRA, KTM), 2:02.167
32. Lukas Dübner (GER, KTM), 2:02.301
33. Eric Jette (GER, SUZ), 2:02.476
34. Rick Wennekes (NED, HUS), 2:03.234
35. Marvin Pfeffer (GER, KTM), 2:16.738
36. Fabio Pfeffer (GER, KTM), 2:27.822
 
YOUNGSTER CUP GR. 2
 
1. Mikkel Haarup (DEN, HUS), 1:48.806
2. Jan Pancar (SLO, YAM), 1:49.065
3. Bastian Bogh Damm (DEN, KTM), 1:49.339
4. Yann Crnjanski (FRA, KTM), 1:50.505
5. Filip Olsson (SWE, HUS), 1:50.569
6. Cyril Genot (BEL, HUS), 1:50.603
7. Lion Florian (GER, KTM), 1:50.699
8. Alessandro Manucci (ITA, MAN), 1:51.861
9. Loris Freidig (SUI, YAM), 1:52.555
10. Raivo Dankers (NED, YAM), 1:52.888
11. Jascha Berg (GER, HUS), 1:53.003
12. Dovydas Karka (LTU, KTM), 1:53.303
13. Eric Schwella (GER, KTM), 1:53.454
14. Noah Ludwig (GER, KTM), 1:53.666
15. Maximilian Spies (GER, HUS), 1:53.797
16. Rainers Zuks (LAT, HUS), 1:54.072
17. Benedikt Gödtner (GER, KTM), 1:54.235
---
18. Gabriel Chetnicki (POL, SUZ), 1:54.393
19. Jakob Scheulen (GER, KTM), 1:55.316
20. Romain Delbrassinne (BEL, KTM), 1:56.312
21. Oliver Olsen (DEN, KTM), 1:56.567
22. Glenn Bielen (BEL, YAM), 1:56.805
23. Tim Saur (GER, KTM), 1:58.003
24. Malik Quint (GER, HUS), 1:58.421
25. Pascal Jungmann (GER, HON), 1:58.635
26. Tim Scholtes (GER, YAM), 1:58.668
27. Erlandas Mackonis (LTU, KTM), 1:59.067
28. Niklas Schneider (GER, SUZ), 1:59.975
29. Phil Niklas Löb (GER, KTM), 2:00.870
30. Tim Scharf (GER, KTM), 2:01.984
31. Magnus Smith (FRA, YAM), 2:01.999
32. Storm Steensels (BEL, KTM), 2:03.718
33. Theo Praun (GER, YAM), 2:06.225
34. Nick Haufe (GER, KAW), 2:11.824
 
JUNIOR CUP 125
 
1. Simon Längenfelder (GER, KTM), 1:52.036
2. Liam Everts (BEL, KTM), 1:52.717
3. Mike Gwerder (SUI, KTM), 1:52.903
4. Camden Mclellan (RSA, KTM), 1:53.248
5. Florian Dieminger (AUT, KTM), 1:54.609
6. Radim Kraus (CZE, KTM), 1:54.712
7. Rasmus Pedersen (DEN, KTM), 1:54.771
8. Paul Bloy (GER, KTM), 1:55.340
9. Cato Nickel (GER, KTM), 1:55.409
10. Petr Rathouský (CZE, KTM), 1:55.807
11. Nico Greutmann (GER, HUS), 1:56.054
12. Kevin Brumann (SUI, YAM), 1:56.061
13. Leon Rehberg (GER, KTM), 1:56.153
14. Nick Domann (GER, KTM), 1:56.314
15. Marnique Appelt (GER, KTM), 1:56.369
16. Martin Venhoda (CZE, KTM), 1:57.064
17. Eric Tomas (ESP, YAM), 1:57.108
18. Constantin Piller (GER, KTM), 1:57.246
19. Alexandre Marques (POR, HUS), 1:57.299
20. Max Thunecke (GER, KTM), 1:57.994
21. Mairis Pumpurs (LAT, YAM), 1:58.121
22. Justin Trache (GER, YAM), 1:58.291
23. Luca Diserens (SUI, KTM), 1:58.379
24. Jan Wagenknecht (CZE, KTM), 1:58.532
25. Kristof Jakob (HUN, KTM), 1:58.977
26. Falk Greiner (GER, KTM), 1:59.176
27. Malik Schoch (GER, HUS), 1:59.690
28. Justin Weirauch (GER, KTM), 1:59.857
29. Tom Schröder (GER, KTM), 2:00.149
30. Schudel Remo (SUI, KTM), 2:00.415
31. Roel Van Ham (NED, KTM), 2:00.645
32. William Voxen Kleemann (DEN, KTM), 2:00.925
33. David Vondrák (CZE, KTM), 2:01.908
34. Joe-Louis Kaltenmeier (GER, KTM), 2:02.116
35. Stanislav Vašícek (CZE, HUS), 2:02.444
36. Lukas Fiedler (GER, HUS), 2:02.802
37. Carl Massury (GER, KTM), 2:03.031
38. Fynn-Niklas Tornau (GER, KTM), 2:03.556
39. Adam Máj (CZE, KTM), 2:04.109
40. Jona Katz (GER, HUS), 2:04.165
41. Fritz Greiner (GER, KTM), 2:04.275
42. Afonso Gaidao (POR, KTM), 2:04.706
43. Lukas Kengeter (GER, KTM), 2:05.336
44. Steven - Lee Zimmermann (GER, KTM), 2:08.417
 
JUNIOR CUP 85
 
1. Edvards Bidzans (LAT, HUS), 2:02.342
2. Valentin Kees (GER, HUS), 2:03.228
3. Ferruccio Zanchi (ITA, HUS), 2:03.895
4. Sacha Coenen (BEL, YAM), 2:04.046
5. Kerlis Alberts Reišulis (LAT, KTM), 2:04.834
6. Lucas Coenen (BEL, YAM), 2:05.076
7. Lucas Bruhn (DEN, KTM), 2:05.310
8. Tobias Caprani (DEN, KTM), 2:05.636
9. Julius Mikula (CZE, KTM), 2:06.008
10. Collin Wohnhas (GER, KTM), 2:06.096
11. Mads Fredsøe (DEN, KTM), 2:06.154
12. Maximilian Werner (GER, SUZ), 2:06.379
13. Nicolai Skovbjerg (DEN, KTM), 2:06.703
14. Sebastian Meckl (GER, KTM), 2:07.016
15. Viteslav Marek (CZE, KTM), 2:07.726
16. Jan Krug (GER, KTM), 2:07.765
17. Noel Zanocz (HUN, HUS), 2:08.557
18. Danny Bosse Van Der (NED, HUS), 2:09.106
19. Magnus Gregersen (DEN, KTM), 2:09.118
20. Lyonel Reichl (SUI, HUS), 2:09.460
21. Bence Pergel (HUN, KTM), 2:09.699
22. Arthur Steffen (SUI, HUS), 2:10.207
23. Eddy Frech (GER, HUS), 2:10.534
24. Leon Rudolph (GER, KTM), 2:11.036
25. Justin Rock (GER, HUS), 2:11.634
26. Richard Stephan (GER, KTM), 2:12.452
27. Jaroslav Katrinák (SVK, KTM), 2:12.636
28. Jirí Klejšmíd (CZE, HUS), 2:12.692
29. Albert Legaard (DEN, KTM), 2:12.702
30. Maximilian Ernecker (AUT, HUS), 2:13.415
31. Lucas Schwarz (GER, KTM), 2:13.865
32. Noah Vampa (FRA, KTM), 2:14.495
33. Benedict Weiß (GER, KTM), 2:14.616
34. Noel Schmitt (GER, HUS), 2:14.999
35. David Jost (GER, HUS), 2:15.527
36. Leonard Frenker (GER, KTM), 2:17.280
37. Lena Gödtner (GER, KTM), 2:17.655
38. Alessandro Traversini (ITA, KTM), 2:18.816
39. Richard Paat (EST, KTM), 2:19.231
40. Kimi Schmidt (GER, KTM), 2:19.354
41. Neilas Pecatauskas (LTU, KTM), 2:20.014
42. Felix Schwartze (GER, KTM), 2:20.785
43. Luca Röhner (GER, KTM), 2:21.444

Femon Parts
TMV

Reacties

Advertenties

Heli Motors
Deft Family
Pro MX Parts
DWS
Stoxon
Acerbis4You
van Dijck MX Products
Pro MX Racing
Honda Nieuws Internationaal