Bruggen Tweewielers
Gebben Motoren
vd Vegt Motors
Robbe Motoren
X brand
Relexz

Advertenties

24MX
Honda Vermeeren
VHM
Volleberg Motorsport
MXN Motorcross Parts
HGS Exhaust Systems
Motorcentrum Eibergen
Solva Suspension
Rino Trading

Wie staan er aan de start bij de Grand Prix van Engeland

Volgend weekend wordt de tweede wedstrijd van het wereldkampioenschap verreden op het mooie circuit van Matterley Basin in Engeland.

Wie staan er aan de start bij de Grand Prix van Engeland

Naast de MX2 en MXGP klasse rijden de EMX-2T en EMX250 klasse hier hun eerste wedstrijd van het seizoen. Wie er allemaal aan de start komen kun je hieronder bekijken!

 

  MXGP Entry List        
             
  Nmbr Surname First Name Brand Nat. Fed.
1 4 Tonus Arnaud Yamaha SUI FMS
2 6 Paturel Benoit Kawasaki FRA FFM
3 7 Leok Tanel Husqvarna EST EMF
4 17 Butron Jose KTM ESP RFME
5 18 Brylyakov Vsevolod Yamaha RUS MFR
6 21 Paulin Gautier Yamaha FRA MCM
7 22 Strijbos Kevin Yamaha BEL FMB
8 24 Simpson Shaun KTM GBR ACU
9 25 Desalle Clement Kawasaki BEL FMB
10 27 Jasikonis Arminas Husqvarna LTU LMSF
11 33 Lieber Julien Kawasaki BEL FMB
12 34 De Waal Micha-Boy Yamaha NED KNMV
13 41 Jonass Pauls Husqvarna LAT LAMSF
14 62 Gercar Klemen Husqvarna SLO AMZS
15 77 Lupino Alessandro Kawasaki ITA FMI
16 83 Renkens Nathan KTM BEL FMB
17 84 Herlings Jeffrey KTM NED KNMV
18 89 Van Horebeek Jeremy Honda BEL FMB
19 91 Seewer Jeremy Yamaha SUI FMS
20 92 Valentin Ander Husqvarna ESP RFME
21 93 Bengtsson Jonathan KTM SWE SVEMO
22 94 Van der Mierden Sven Yamaha NED KNMV
23 99 Anstie Max KTM GBR ACU
24 100 Searle Tommy Kawasaki GBR ACU
25 128 Monticelli Ivo KTM ITA FMI
26 151 Kullas Harri Honda EST EMF
27 152 Petrov Petar KTM BUL BMF
28 189 Bogers Brian Honda NED KNMV
29 212 Dewulf Jeffrey KTM BEL FMB
30 222 Cairoli Antonio KTM ITA FMI
31 226 Koch Tom KTM GER DMSB
32 243 Gajser Tim Honda SLO AMZS
33 259 Coldenhoff Glenn KTM NED KNMV
34 297 Gole Anton Yamaha SWE SVEMO
35 321 Bernardini Samuele Yamaha ITA FMI
36 411 Kahro Erki KTM EST EMF
37 461 Febvre Romain Yamaha FRA FFM
38 555 Guryev Artem Husqvarna RUS MFR
39 777 Bobryshev Evgeny Kawasaki RUS MFR
40 911 Tixier Jordi KTM FRA FFM

 

    MX2 Entry List      
             
  Nmbr Surname First Name Brand Nat. Fed.
1 10 Vlaanderen Calvin Honda NED KNMV
2 11 Haarup Mikkel Husqvarna DEN DMU
3 14 Beaton Jed Husqvarna AUS MA
4 19 Olsen Thomas Kjer Husqvarna DEN DMU
5 28 Vialle Tom KTM FRA FFM
6 29 Jacobi Henry Kawasaki GER DMSB
7 32 Van doninck Brent Honda BEL FMB
8 43 Evans Mitchell Honda AUS MA
9 44 Lesiardo Morgan KTM ITA FMI
10 46 Pootjes Davy Husqvarna NED KNMV
11 50 Halmi Hakan KTM BUL BMF
12 53 Walsh Dylan Husqvarna NZL ACU
13 56 Pessoa Gustavo Kawasaki BRA CBM
14 57 Sanayei Darian Kawasaki USA ACU
15 61 Prado Jorge KTM ESP RFME
16 66 Larranaga Olano Iker KTM ESP RFME
17 75 Roosiorg Hardi KTM EST EMF
18 98 Vaessen Bas KTM NED KNMV
19 101 Pichon Zachary Honda FRA FFM
20 102 Sikyna Richard KTM SVK SMF
21 109 Edelbacher Roland Husqvarna AUT AMF
22 161 Östlund Alvin Husqvarna SWE SVEMO
23 172 Boisrame Mathys Honda FRA FFM
24 183 Locurcio Lorenzo Kawasaki VEN FMV
25 184 Bres Natanael Yamaha FRA FFM
26 193 Geerts Jago Yamaha BEL FMB
27 225 Strubhart Moreau Brian Kawasaki FRA FFM
28 282 Kahrle Hampus Husqvarna SWE SVEMO
29 313 Polak Petr KTM CZE ACCR
30 331 Freidig Loris Yamaha SUI FMS
31 332 Conijn Marcel Kawasaki NED KNMV
32 426 Mewse Conrad KTM GBR ACU
33 731 Mausser Maks Honda SLO AMZS
34 747 Cervellin Michele Yamaha ITA FMI
35 766 Sandner Michael KTM AUT AMF
36 783 Toriani Enzo Husqvarna FRA FFM
37 811 Sterry Adam Kawasaki GBR ACU
38 919 Watson Ben Yamaha GBR ACU
39 931 Zanotti Andrea KTM SMR FSM
40 959 Renaux Maxime Yamaha FRA FFM

 

    EMX2T Entry List      
             
  Nmbr Surname First Name Brand Nat. Fed.
1 1 Anderson Brad KTM GBR ACU
2 4 Leijtens Eric KTM NED KNMV
3 11 Putnam Ben Yamaha GBR ACU
4 12 Natale Gordano KTM BEL FMB
5 13 Siddiqui Henry KTM GBR ACU
6 14 Salina Pietro Husqvarna ITA FMI
7 15 Wheeler Bradley Husqvarna GBR ACU
8 21 Lolli Marco Yamaha ITA FMI
9 31 Olaeta Alexander Yamaha ESP RFME
10 54 Hockey Corey KTM GBR ACU
11 55 Kras Mike KTM NED KNMV
12 62 Lusbo Andero Husqvarna EST EMF
13 63 Benton Oliver KTM GBR ACU
14 73 Bertuzzo Pier Filippo Yamaha ITA FMI
15 74 Willerton Troy TM GBR ACU
16 82 Fahr Dennis KTM GER DMSB
17 86 Del Coco Matteo KTM ITA FMI
18 89 Lommers Rico Yamaha NED KNMV
19 91 Putnam Charlie KTM GBR ACU
20 92 van t Ende Youri KTM NED KNMV
21 97 Polas Denis KTM SVK SMF
22 98 Willems Erik Husqvarna BEL FMB
23 101 Kovar Vaclav Gas Gas CZE ACCR
24 110 Burrows Matt Husqvarna GBR ACU
25 118 Murphy Jaydon KTM GBR ACU
26 129 Gailland Steve KTM SUI FMS
27 131 Anton Costas Joel KTM ESP RFME
28 172 Holyoake Robert Husqvarna GBR ACU
29 218 Mattara Gianfranco Yamaha ITA FMI
30 258 Davidsson Kevin Husqvarna SWE SVEMO
31 311 Nespor Marek KTM CZE ACCR
32 365 Skovgaard Nikolaj KTM DEN DMU
33 383 Hudak Peter KTM SVK SMF
34 385 Zenato Sebastian Yamaha ITA FMI
35 499 Alberio Emanuele Husqvarna ITA FMI
36 531 Galligari Francesco KTM ITA FMI
37 532 Adams Mikey KTM NED KNMV
38 601 Gwyther Kelton KTM GBR ACU
39 725 Gorini Andrea Yamaha SMR FSM
40 731 Vendruscolo Andrea Yamaha ITA FMI
41 758 Blond Raffael Husqvarna FRA FFM
42 822 Bolink Mike KTM NED KNMV
43 844 Goyvaerts Damon KTM BEL FMB
44 939 Cencioni Michele KTM ITA FMI
45 991 Burch Sven Husqvarna SUI FMS
46 998 Kellett Todd Yamaha GBR ACU
             
    EMX250 Entry List      
             
    Nmbr Surname First Name Brand Nat. Fed.
1 3 Gilbert Josh Honda GBR ACU
2 6 Koch Nico KTM GER DMSB
3 7 Spies Maximilian Husqvarna GER DMSB
4 9 Hall Lewis Kawasaki GBR ACU
5 10 Dankers Raivo Yamaha NED KNMV
6 13 Cordens Nolan Yamaha BEL FMB
7 14 Chanton Maurice KTM SUI FMS
8 16 Sabulis Karlis KTM LAT LAMSF
9 18 Angeli Leonardo Husqvarna ITA FMI
10 19 Neal Tom Husqvarna GBR ACU
11 22 Facchetti Gianluca Yamaha ITA FMI
12 24 Horgmo Kevin KTM NOR NMF
13 26 Edberg Tim Yamaha SWE SVEMO
14 29 Ravera Lorenzo KTM ITA FMI
15 34 Cristino Kevin KTM ITA FMI
16 35 Fridlund Adam KTM SWE SVEMO
17 39 Van De Moosdijk Roan Kawasaki NED KNMV
18 41 Brown Alexander KTM GBR ACU
19 48 Collings Adam Husqvarna GBR ACU
20 49 Green Callum KTM GBR ACU
21 50 Lugana Paolo Yamaha ITA FMI
22 56 Corti Lorenzo KTM ITA FMI
23 60 Grothues Caleb Yamaha AUS MA
24 61 Grimshaw Tom Yamaha GBR ACU
25 65 Mackrel James Yamaha GBR MCUI
26 70 Fernandez Ruben Yamaha ESP RFME
27 73 Delbrassinne Romain KTM BEL FMB
28 78 Louis Axel Honda FRA FFM
29 79 Zurbrugg Cyril Yamaha SUI FMS
30 80 Adamo Andrea Yamaha ITA FMI
31 81 Meuwissen Raf Husqvarna NED KNMV
32 90 Lancett Dominic KTM GBR ACU
33 97 Ivanov Michael KTM BUL BMF
34 98 Benistant Thibault Yamaha FRA FFM
35 100 Verhaeghe Scotty KTM FRA FFM
36 101 Guadagnini Mattia Husqvarna ITA FMI
37 104 Sydow Jeremy Husqvarna GER DMSB
38 110 Puccinelli Matteo Yamaha ITA FMI
39 111 Manucci Alessandro Husqvarna ITA FMI
40 115 Dickinson Ashton KTM GBR ACU
41 116 Perkhofer Manuel KTM AUT AMF
42 118 Rubini Stephen Honda FRA FFM
43 123 Beard Finley Husqvarna GBR ACU
44 124 Ubach Simeo KTM ESP RFME
45 125 Weckman Emil KTM FIN SML
46 128 Ellis Michael KTM GBR ACU
47 129 Agard-Michelsen Sander Yamaha NOR NMF
48 132 Villanueva Mahy Yamaha ESP FMI
49 135 Sudmann Runar Husqvarna NOR NMF
50 142 Haavisto Jere Yamaha FIN SML
51 172 Elzinga Rick Yamaha NED KNMV
52 180 Ambjörnson Leopold Husqvarna SWE SVEMO
53 192 Meier Glen KTM DEN DMU
54 209 Cenerelli Gianmarco Husqvarna ITA FMI
55 211 Lapucci Nicholas KTM ITA FMI
56 212 Clark Ben KTM GBR ACU
57 223 Tropepe Giuseppe Yamaha ITA FMI
58 224 Teresak Jakub KTM CZE ACCR
59 228 Scuteri Emilio KTM ITA FMI
60 237 Milec Luca KTM SLO AMZS
61 239 Florian Lion KTM GER DMSB
62 242 Bintcliffe Jack Husqvarna GBR ACU
63 249 Miot Matheo KTM FRA FFM
64 253 Pancar Jan Yamaha SLO AMZS
65 258 Nermann Johannes Husqvarna EST EMF
66 268 Maupin Thibault Yamaha FRA FFM
67 292 Gamboa Montero Alex Husqvarna ESP RFME
68 300 Ludwig Noah KTM GER DMSB
69 302 Toendel Cornelius Husqvarna NOR NMF
70 303 Forato Alberto Husqvarna ITA FMI
71 319 Grajwoda Jimmy KTM FRA FFM
72 320 Mitchell Calum KTM GBR ACU
73 341 Notsuka Chihiro Honda JPN MFJ
74 354 Lindstrom Viking Husqvarna SWE SVEMO
75 368 Olsson Filip Husqvarna SWE SVEMO
76 413 Knight Liam KTM GBR ACU
77 427 Fredriksen Hakon Honda NOR NMF
78 429 Hird Keenan Kawasaki GBR ACU
79 432 Ruth Elix KTM SWE SVEMO
80 464 Hakansson Rasmus Husqvarna SWE SVEMO
81 494 Pape Romain Yamaha FRA FFM
82 505 Lüning Arvid KTM SWE SVEMO
83 517 Gifting Isak KTM SWE SVEMO
84 520 Clochet Jimmy KTM FRA FFM
85 575 Hammal Taylor Yamaha GBR ACU
86 651 Vettik Meico KTM EST EMF
87 711 Hofer Rene KTM AUT AMF
88 720 Goupillon Pierre Honda FRA FFM
89 730 Petrashin Timur KTM RUS MFR
90 771 Lucas Mario KTM ESP RFME
91 772 Kooij Jarni Yamaha BEL FMB
92 810 Crnjanski Yann KTM FRA FFM
93 924 Meersschout Mattis Yamaha BEL FMB
             

 


Femon Parts
Twin Air

Reacties

Advertenties

Heli Motors
Deft Family
Honda Nieuws Internationaal
Stoxon
Pro MX Racing
van Dijck MX Products
Acerbis4You
Pro MX Parts
DWS