Bruggen Tweewielers
Gebben Motoren
vd Vegt Motors
Robbe Motoren
Relexz
DP Racing

Advertenties

24MX
Honda Vermeeren
Motorcentrum Eibergen
HGS Exhaust Systems
MXN Motorcross Parts
VHM
Solva Suspension
Rino Trading
Volleberg Motorsport

Glenn Coldenhoff domineert tweede manche MX of Nations

Glenn Coldenhoff van TeamNL heeft de tweede manche van de MX of Nations in Red Bud gedomineerd. Coldenhoff nam gelijk de leiding in handen en reed weg van zijn achtervolgers.

Glenn Coldenhoff domineert tweede manche MX of Nations

De crosser uit Heesch reed makkelijk en was de enigste rijder in de wedstrijd die Larocco’s Leap wist te springen. Coldenhoff bleef geconcentreerd rijden tot in de slotfase en won de manche. Achter de Nederlander was het Hunter Lawrence die tweede werd voor Jorge Prado en Ben Watson.

 

De Amerikaan Justin Barcia startte als laatste maar vocht zich nog terug naar een negende plaats, terwijl zijn teammaat Aaron Plessinger als zestiende over de finish kwam.

Bruto staat team Australie nu aan de leiding voor Belgie en Italie.

 

Bekijk hieronder de uitslagen:

 

Race 2 (MX2 + Open)

Pos

Rider

Time

1

Coldenhoff, Glenn

34:28.308

2

Lawrence, Hunter

34:44.371

3

Prado, Jorge

34:48.818

4

Watson, Ben

34:49.766

5

Seewer, Jeremy

34:51.580

6

Van Horebeek, Jeremy

34:57.155

7

Kullas, Harri

35:01.213

8

Ferrandis, Dylan

35:05.330

9

Barcia, Justin

35:27.969

10

Evans, Mitchell

35:37.783

11

Nagl, Maximilian

35:38.973

12

Lupino, Alessandro

36:02.937

13

Anstie, Max

36:05.633

14

Cervellin, Michele

36:17.009

15

Rauchenecker, Pascal

36:21.303

16

Plessinger, Aaron

36:26.311

17

Barr, Martin

36:29.435

18

Geerts, Jago

36:34.249

19

Rodriguez, Anthony

36:36.403

20

Pettis, Jess

36:38.629

21

Roosiorg, Hardi

36:45.113

22

Campano, Carlos

34:11.160

23

Gole, Anton

34:13.772

24

Östlund, Alvin

34:29.606

25

Jacobi, Henry

34:48.021

26

Michek, Martin

35:11.171

27

Krc, Martin

35:16.564

28

Santos, Fabio

35:19.598

29

Harwood, Hamish

35:19.855

30

Stauffer, Marcel

35:31.532

31

Lopes, Enzo

35:31.849

32

Tixier, Jordi

27:08.591

33

Locurcio, Lorenzo

35:22.815

34

Medaglia, Tyler

22:29.237

35

Bird, Richard

25:53.619

36

Sipes, Ryan

26:05.115

37

Carter, Rhys

34:34.535

38

Pastrana, Travis

9:39.447

 

 

Nations Classification

 
 

Pos

Country

Points

Race

Nr

Name

Fed.

Bike

Class

 


 

1

Australia

34  

 
 

2  

Race 2

17

LAWRENCE, Hunter

MA

Honda

 
 

8  

Race 1

17

LAWRENCE, Hunter

MA

Honda

 
 

10  

Race 2

18

EVANS, Mitchell

MA

KTM

 
 

14  

Race 1

16

GIBBS, Kirk

MA

KTM

 
 


 

2

Belgium

42  

 
 

5  

Race 1

10

DESALLE, Clement

FMB

Kawasaki

 
 

6  

Race 2

12

VAN HOREBEEK, Jeremy

FMB

Yamaha

 
 

13  

Race 1

11

GEERTS, Jago

FMB

Yamaha

 
 

18  

Race 2

11

GEERTS, Jago

FMB

Yamaha

 
 


 

3

Italy

42  

 
 

6  

Race 1

19

CAIROLI, Antonio

FMI

KTM

 
 

10  

Race 1

20

CERVELLIN, Michele

FMI

Yamaha

 
 

12  

Race 2

21

LUPINO, Alessandro

FMI

Kawasaki

 
 

14  

Race 2

20

CERVELLIN, Michele

FMI

Yamaha

 
 


 

4

Spain

45  

 
 

3  

Race 2

53

PRADO, Jorge

RFME

KTM

 
 

3  

Race 1

53

PRADO, Jorge

RFME

KTM

 
 

17  

Race 1

52

BUTRON, Jose

RFME

KTM

 
 

22  

Race 2

54

CAMPANO, Carlos

RFME

Yamaha

 
 


 

5

USA

47  

 
 

4  

Race 1

25

TOMAC, Eli

AMA

Kawasaki

 
 

9  

Race 2

27

BARCIA, Justin

AMA

Yamaha

 
 

16  

Race 2

26

PLESSINGER, Aaron

AMA

Yamaha

 
 

18  

Race 1

26

PLESSINGER, Aaron

AMA

Yamaha

 
 


 

6

France

49  

 
 

2  

Race 1

1

PAULIN, Gautier

MCM

Husqvarna

 
 

7  

Race 1

2

FERRANDIS, Dylan

AMA

Yamaha

 
 

8  

Race 2

2

FERRANDIS, Dylan

AMA

Yamaha

 
 

32  

Race 2

3

TIXIER, Jordi

FFM

KTM

 
 


 

7

Estonia

64  

 
 

7  

Race 2

24

KULLAS, Harri

EMF

Husqvarna

 
 

12  

Race 1

22

LEOK, Tanel

EMF

Husqvarna

 
 

21  

Race 2

23

ROOSIORG, Hardi

EMF

KTM

 
 

24  

Race 1

23

ROOSIORG, Hardi

EMF

KTM

 
 


 

8

Great Britain

66  

 
 

4  

Race 2

8

WATSON, Ben

ACU

Yamaha

 
 

13  

Race 2

9

ANSTIE, Max

ACU

Husqvarna

 
 

15  

Race 1

8

WATSON, Ben

ACU

Yamaha

 
 

34  

Race 1

7

SEARLE, Tommy

ACU

Kawasaki

 
 


 

9

Canada

84  

 
 

9  

Race 1

37

FACCIOTTI, Colton

CMA

Honda

 
 

20  

Race 2

38

PETTIS, Jess

CMA

Yamaha

 
 

21  

Race 1

38

PETTIS, Jess

CMA

Yamaha

 
 

34  

Race 2

39

MEDAGLIA, Tyler

CMA

Kawasaki

 
 


 

10

Austria

92  

 
 

15  

Race 2

126

RAUCHENECKER, Pascal

AMF

Husqvarna

 
 

19  

Race 1

124

EDELBACHER, Roland

AMF

KTM

 
 

28  

Race 1

125

STAUFFER, Marcel

AMF

KTM

 
 

30  

Race 2

125

STAUFFER, Marcel

AMF

KTM

 
 


 

11

Germany

98  

 
 

11  

Race 2

60

NAGL, Maximilian

DMSB

TM

 
 

25  

Race 2

59

JACOBI, Henry

DMSB

Husqvarna

 
 

25  

Race 1

58

ROCZEN, Ken

AMA

Honda

 
 

37  

Race 1

59

JACOBI, Henry

DMSB

Husqvarna

 
 


 

12

Ireland

101  

 
 

16  

Race 1

44

BARR, Martin

MCUI

Husqvarna

 
 

17  

Race 2

44

BARR, Martin

MCUI

Husqvarna

 
 

33  

Race 1

43

GIBSON, Gary

MCUI

KTM

 
 

35  

Race 2

45

BIRD, Richard

MCUI

KTM

 
 


 

13

Czech Republic

102  

 
 

20  

Race 1

64

KOVAR, Vaclav

ACCR

KTM

 
 

26  

Race 2

66

MICHEK, Martin

ACCR

KTM

 
 

27  

Race 2

65

KRC, Martin

ACCR

KTM

 
 

29  

Race 1

65

KRC, Martin

ACCR

KTM

 
 


 

14

Sweden

108  

 
 

22  

Race 1

29

ÖSTLUND, Alvin

SVEMO

Yamaha

 
 

23  

Race 2

30

GOLE, Anton

SVEMO

Yamaha

 
 

24  

Race 2

29

ÖSTLUND, Alvin

SVEMO

Yamaha

 
 

39  

Race 1

28

BENGTSSON, Filip

SVEMO

Yamaha

 
 


 

15

Venezuela

113  

 
 

19  

Race 2

128

RODRIGUEZ, Anthony

FMV

Yamaha

 
 

26  

Race 1

128

RODRIGUEZ, Anthony

FMV

Yamaha

 
 

33  

Race 2

129

LOCURCIO, Lorenzo

FMV

Yamaha

 
 

35  

Race 1

127

BADIALI, Carlos

FMV

Yamaha

 
 


 

16

Brazil

113  

 
 

23  

Race 1

68

LOPES, Enzo

CBM

Suzuki

 
 

28  

Race 2

69

SANTOS, Fabio

CBM

Yamaha

 
 

31  

Race 2

68

LOPES, Enzo

CBM

Suzuki

 
 

31  

Race 1

67

DE SOUZA, Gustavo

CBM

Kawasaki

 
 


 

17

New Zealand

115  

 
 

11  

Race 1

61

COOPER, Cody

MNZ

Honda

 
 

29  

Race 2

62

HARWOOD, Hamish

MNZ

KTM

 
 

37  

Race 2

63

CARTER, Rhys

MNZ

Yamaha

 
 

38  

Race 1

62

HARWOOD, Hamish

MNZ

KTM

 
 


 

18

Puerto Rico

136  

 
 

30  

Race 1

50

SIPES, Ryan

AMA

Husqvarna

 
 

32  

Race 1

49

WINDHAM, Kevin

AMA

Honda

 
 

36  

Race 2

50

SIPES, Ryan

AMA

Husqvarna

 
 

38  

Race 2

51

PASTRANA, Travis

AMA

Suzuki

 
 


 

19

The Netherlands

38  

 
 

1  

Race 2

6

COLDENHOFF, Glenn

KNMV

KTM

 
 

1  

Race 1

4

HERLINGS, Jeffrey

KNMV

KTM

 
 

36  

Race 1

5

VLAANDEREN, Calvin

KNMV

Honda

 
 


 

20

Switzerland

32  

 
 

5  

Race 2

15

SEEWER, Jeremy

FMS

Yamaha

 
 

27  

Race 1

13

GUILLOD, Valentin

FMS

KTM

 
 

 


Femon Parts
Twin Air

Reacties

Advertenties

Heli Motors
Deft Family
Pro MX Racing
Airfiltercleaner
MXN
VH Special Exhaust
van Dijck MX Products
Honda Nieuws Internationaal
Stoxon
Acerbis4You