Bruggen Tweewielers
Gebben Motoren
vd Vegt Motors
Robbe Motoren
Relexz
Pro Carbon

Advertenties

24MX
Honda Vermeeren
Motorcentrum Eibergen
MXN Motorcross Parts
HGS Exhaust Systems
Solva Suspension
Rino Trading
Volleberg Motorsport
VHM

Lars Griekspoor vijfde in ADAC Youngster Cup in Tensfeld

Lars Griekspoor is in de ADAC Youngster Cup in Tensfeld vijfde geworden. Na een negende plaats in de eerste manche kwam Griekspoor in de tweede manche als zesde over de finish waarmee hij vijfde werd in het dagklassement.

Lars Griekspoor vijfde in ADAC Youngster Cup in Tensfeld

De andere Nederlander in de wedstrijd, Dani de Vries, kwam helaas niet tot scoren.

De winst ging naar Roland Edelbacher 3-1 voor Jett Lawrence 1-3 en Hardi Roosiorg 5-2.

YOUNGSTER CUP RACE 1                                                                  


1. Jett Lawrence (AUS, SUZ),
2. Miro Sihvonen (FIN, KTM), +9.061
3. Roland Edelbacher (AUT, KTM), +26.556
4. Jeremy Sydow (GER, KTM), +35.472
5. Hardi Roosiorg (EST, KTM), +48.054
6. Rene Hofer (AUT, KTM), +56.920
7. Manuel Perkhofer (AUT, KTM), +1:00.316
8. Michael Sandner (AUT, KTM), +1:07.311
9. Lars Griekspoor (NED, KTM), +1:08.705
10. Meico Vettik (EST, KTM), +1:11.271
11. Glen Meier (DEN, KTM), +1:20.251
12. Richard Šikyna (SVK, KTM), +1:26.847
13. Johannes Nermann (EST, KTM), +1:28.022
14. Dovydas Karka (LTU, KTM), +1:31.569
15. Dylan Walsh (NZL, HUS), +1:33.951
16. Dusan Drdaj (CZE, YAM), +1:35.375
17. Gabriel Chetnicki (POL, KTM), +1:42.251
18. Karol Kruszynski (POL, HUS), +1:48.830
19. Nico Müller (GER, YAM), +1:54.255
20. Szymon Staszkiewicz (POL, KTM), +1:56.379
21. Joshia Natzke (NZL, HON), +1 Rnd.
22. Jarni Kooij (BEL, YAM), +1 Rnd.
23. Jakub Terešák (CZE, KTM), +1 Rnd.
24. Bryan Engelen (BEL, KTM), +1 Rnd.
25. Eric Schwella (GER, KTM), +1 Rnd.
26. Robert Krisztian Tom (ROU, YAM), +1 Rnd.
27. Paul Haberland (GER, KTM), +1 Rnd.
28. Vincent Gallwitz (GER, KTM), +1 Rnd.
29. Jascha Berg (GER, HUS), +1 Rnd.
30. Jan Pancar (SLO, YAM), +1 Rnd.
31. Marcel Stauffer (AUT, KTM), +1 Rnd.
32. Robin Lang (GER, HON), +1 Rnd.
33. Petr Polak (CZE, KTM), +1 Rnd.
34. Timur Petrashin (RUS, KTM), +1 Rnd.
35. Jakob Scheulen (GER, KTM), +1 Rnd.
36. Dani De Vries (NED, YAM), +2 Rnd.
37. Nolan Cordens (BEL, KTM), +6 Rnd.
38. Bastian Boegh Damm (DEN, KAW), +10 Rnd.
39. Šimon Jošt (SVK, KAW), 10 Rnd.
40. Jan Allers (GER, KTM), 13 Rnd.

YOUNGSTER CUP RACE 2

1. Roland Edelbacher (AUT, KTM),
2. Hardi Roosiorg (EST, KTM), +0.645
3. Jett Lawrence (AUS, SUZ), +0.959
4. Dylan Walsh (NZL, HUS), +23.903
5. Richard Šikyna (SVK, KTM), +28.948
6. Lars Griekspoor (NED, KTM), +31.197
7. Glen Meier (DEN, KTM), +36.069
8. Petr Polak (CZE, KTM), +44.873
9. Michael Sandner (AUT, KTM), +52.475
10. Gabriel Chetnicki (POL, KTM), +57.016
11. Dusan Drdaj (CZE, YAM), +1:03.206
12. Marcel Stauffer (AUT, KTM), +1:13.863
13. Jakub Terešák (CZE, KTM), +1:16.827
14. Karol Kruszynski (POL, HUS), +1:20.554
15. Miro Sihvonen (FIN, KTM), +1:24.433
16. Vincent Gallwitz (GER, KTM), +1:25.647
17. Johannes Nermann (EST, KTM), +1:33.871
18. Jakob Scheulen (GER, KTM), +1:36.807
19. Šimon Jošt (SVK, KAW), +1:41.175
20. Eric Schwella (GER, KTM), +1:42.230
21. Timur Petrashin (RUS, KTM), +1:44.792
22. Jascha Berg (GER, HUS), +1:45.863
23. Dovydas Karka (LTU, KTM), +1:46.515
24. Jan Pancar (SLO, YAM), +1:59.563
25. Szymon Staszkiewicz (POL, KTM), +1 Rnd.
26. Robert Krisztian Tom (ROU, YAM), +1 Rnd.
27. Bryan Engelen (BEL, KTM), +1 Rnd.
28. Robin Lang (GER, HON), +1 Rnd.
29. Nico Müller (GER, YAM), +1 Rnd.
30. Paul Haberland (GER, KTM), +4 Rnd.
31. Rene Hofer (AUT, KTM), +5 Rnd.
32. Dani De Vries (NED, YAM), +7 Rnd.
33. Jarni Kooij (BEL, YAM), +7 Rnd.
34. Meico Vettik (EST, KTM), +10 Rnd.
35. Benedikt Gödtner (GER, KTM), +11 Rnd.
36. Jan Allers (GER, KTM), +12 Rnd.
37. Jeremy Sydow (GER, KTM)
38. Joshia Natzke (NZL, HON)
39. Manuel Perkhofer (AUT, KTM)
DQ Bastian Boegh Damm (DEN, KAW)


TMV
Femon Parts

Reacties

Advertenties

Heli Motors
Deft Family
Pro MX Parts
DWS
Pro MX Racing
van Dijck MX Products
Acerbis4You
Stoxon
Honda Nieuws Internationaal