De sportieve KTM ATV's, die in de zomer van 2007 zowel door Amerikaanse klanten als door de internationale pers met veel enthousiasme werden ontvangen, zijn vanaf nu bij ons uit voorraad leverbaar. Met deze ATV's neemt KTM een compleet nieuwe productgroep in haar gamma op.
 
KTM XC 450 en 525 quads bij Hannamax
 

Daarmee onderstreept KTM haar toewijding tot de internationale offroad markt en haar belofte om altijd "Ready to Race" te zijn.

 

De vierwielige versies van 's werelds meest succesvolle sportmotoren zijn in samenwerking met ATV-kampioen Tim Farr ontwikkeld. En dat zij daarbij een puik product hebben ontwikkeld, is in de praktijk al uit en te na bewezen. Farr wist in 2007 namelijk al drie prominente titels met deze KTM ATV's in de wacht te slepen.
 
De nieuwe ATV's ademen duidelijk de innovatieve geest van KTM. Ze worden aangedreven door de krachtige eencilinder KTM viertaktmotor, die bekend staat om zijn betrouwbaarheid. Deze krachtbron kan naar keuze met een cilinderinhoud van 450cc of 525cc worden geleverd. Beide motoren zijn voorzien van een additionele achteruitversnelling en een geavanceerd en zeer licht buizenframe, dat op het hoofdkwartier van KTM in het Oostenrijkse Mattighofen wordt gefabriceerd. Dit frame is een van de lichtste frames op de markt en beschikt over uitmuntende rijeigenschappen.

 

Zoals van KTM mag worden verwacht beschikken de ATV's over zeer hoogwaardige rijwielcomponenten. Zo zijn de hydraulische bediende remmen uitgerust met Magura vierzuigerremklauwen en staalommantelde remleidingen. De Maxxis Razz banden zijn gemonteerd op aluminium wielen van Douglas, de zelfstellende, hydraulische Magura koppeling is voor competitiegebruik voorzien van snel wisselbare koppelingsdeksels. Het aluminium stuur, eveneens van Magura, is taps gevormd en de oversized tank heeft een bijzonder ergonomische vormgeving. Uniek detail is ook dat het frame is voorzien van een geïntegreerd bevestigingspunt voor een stuurdemper. Dankzij deze slimme innovatie kan de ATV in enkele minuten worden voorzien van een als KTM Power Part beschikbare Öhlins stuurdemper.

 

Het scherpe en bijzondere design van de ATV's draagt de herkenbare, pure KTM racelijnen met zich mee en weerspiegelt daarmee de indrukwekkende vermogensafgifte van de gemonteerde viertaktmotoren. De zeer positieve reacties in de VS maakten al duidelijk dat de nieuwe KTM ATV's de meest strijdvaardige ATV is die er ooit is ontwikkeld. Nu zijn de KTM ATV's ook in Europa "Ready to Race"!

 

Kijk voor meer informatie op http://www.hannamax.nl/

 Home 
|
|
|
|

Copyright 2010 © Motocrossplanet